Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
9 травня 2022 р.

Комунальники Чернігова наполегливо працюють, щоб зробити наше місто охайнішим і чистішим


Фото № 1

Чернігів був, є і буде чистим та охайним: комунальники забезпечують це попри руйнування і знищену та пошкоджену війною прибиральну спецтехніку. Працівники АТП 2528 зараз випускають на маршрути до 23 сміттєвозів:  17 ЗІЛів, 6 МАЗів євро, а також очищати урни виїжджають 4 машини-попільнички. Про це повідомляє керівник підприємства Руслан Волок.

На жаль, внаслідок потрапляння ворожих снарядів і бомб під час оточення Чернігова російськими військами парк техніки АТП 2528, яке займається вивозом сміття і прибиранням міста, постраждав дуже сильно. Знищено більше половини його автопарку, в тому числі й сміттєвозів. Тому вивезення сміття з усього міста на сьогодні – дуже складна задача, але підприємство докладає максимальних зусиль щоби впоратися тією технікою, яка залишилася.

Також щодня вулиці міста послідовно звільняють від нашарувань бруду та уламків два прибиральні комплекси. Наприклад, у понеділок 9 травня перший з них працює на вулицях Князя Чорного, Толстого, Мазепи. Задіяні 2 МАЗи, навантажувач та 4 трактори-щітки. Другий комплекс збирає купи гілок у район ЗАЗу. Працюють 2 МАЗи і навантажувач. У п’ятницю вони працювали в районі Льотного, на вулиці Незалежності, на Мазепи.

До речі, 9 травня вперше працюють вже не один, а два дорожних пилососи «Глобус». На жаль, з трьох наявних перед війною в міста таких всесезонних машин-пилососів цілим залишився після обстрілів 16 березня тільки один. Ще один зазнав дуже серйозних ушкоджень і один – був практично знищений. Але комунальники, хоч і після довгого ремонту, таки змогли відновити пошкоджений спецавтомобіль. Зараз «Глобуси» чистять вулиці Ремісничу, Коцюбинського, Хлібопекарську, 1-го Травня, проспект Миру від Градецького до обласної лікарні.

Також сьогодні можна побачити, як у районі Бобровиці великогабаритні відходи прибирають ЗІЛ, 2 МАЗи та навантажувач. На Полігоні твердих побутових відходів 2 МАЗи 20-тонники та навантажувач переміщують ґрунт і проводять засипання відкосів.

Щодня по місту підмітають тротуари 36 працівників, плюс дві бригади миють зупинки.

А дві бригади дорожньої дільниці підприємства ремонтують вулиці Мазепи та Кільцеву.

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради за інф. КП АТП 2528

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!