4 травня 2022 р.

Повідомлення для підприємств міста Чернігова, які постраждали внаслідок збройної агресії російської федерації

Розпорядженням Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка від 25 квітня 2022 року № 37-р було створено робочу групу по фіксації втраченого, знищеного або пошкодженого майна підприємств усіх форм власності у місті Чернігові.

Для фіксації шкоди та збитків, завданих внаслідок збройної агресії російської федерації, підприємству необхідно:

1. Завантажити та заповнити форму Звернення з додатком;
  2. Надіслати заповнені документи у паперовому та електронному вигляді на адресу  Чернігівської міської ради (14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7; [email protected]).

Отримані відомості будуть узагальнені, проаналізовані та використані з метою підготовки державою доказових матеріалів для подальшого розгляду в міжнародних судах.

За довідковою інформацією звертатись до управління економічного розвитку міста Чернігівської міської ради за тел. 77-40-54, 77-48-56 або на електронну адресу: [email protected]