Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
25 квітня 2022 р.

"Чернігівводоканал" розпочав подачу води до квартир на верхніх поверхах


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

Сьогодні, 25.04.22, КП «Чернігівводоканал» повідомив про початок з 10 години ранку поетапного підключення підвищувальних насосних станцій водопроводу. Завдяки цьому вода починає подаватися і на верхні (вище 5-го) поверхи будинків. Чернігівців просять відслідковувати можливі витоки води з квартир, де споживачі не перекрили крани – повідомляти про них управляючі компанії, ОСББ, або телефонувати до контакт-центру УЖКГ за номером телефону 0800-50-93-50.

За пізнішою інформацією підприємства, протягом дня відновлено водопостачання в 1/3 будинків міста у 9 поверхів  та вище. «Якщо сьогодні в години пік навантаження на насосні станції водопроводу зросте не суттєво, продовжимо підвищення тиску у багатоповерхівках зранку 26 квітня», - ідеться в повідомленні.

Вечором цього ж дня представник «Чернігівводоканалу» коментує, що підключення пройшли досить успішно: «Практично все працює. Завтра будуть дивитися обладнання 3-4 адрес».

  • «У той же час, кількість поривів мереж не зменшується. Продовжуємо оперативно виконувати аварійно-ремонтні роботи. Рекомендуємо всім мешканцям міста Чернігова мати в своєму будинку/квартирі певний запас питної води.
  • Продовжується підвезення питної води в приватний сектор в районі БОБРОВИЦІ  та ЗАЗ.
  • 26.04.22 з 09.00 до 12.00 год планується підключення свердловини "Зарічна" (с. Киїнка)» - інформує підприємство також.

Телефон аварійно-диспетчерської служби КП Чернігівводоканал - 0800-50-50-51.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!