Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
14 квітня 2022 р.

Для повного відновлення електропостачання у Чернігові потрібно 3 місяці, – Атрошенко

Для повного відновлення електропостачання у Чернігові потрібно 3 місяці, – Атрошенко

Щоби повністю відновити електропостачання у Чернігові, потрібно близько трьох місяців. Таку розрахункову цифру назвав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко в ефірі UA:Суспільне 13 квітня. 

За його словами, електромережі міста зазнали найбільших втрат, оскільки вони надземні і розташовані там, де проходили бойові дії.

Щодо інших комунікацій, то вода наразі є у 85% чернігівців, газ – у 90%. Питання із теплопостачанням не вирішене, адже у багатьох будинках розмерзлися системи опалення, а пошкодження ТЕЦ такі, що з технічної точки зору рятувати наявні мережі недоцільно, повідомив Атрошенко.

Також міський голова анонсував, що наступного тижня на зустрічі, яку модеруватиме Міністерство регіонів, мають обговорити питання по кожному із постраждалих підприємств. А також, чи доцільно виставляти платіжки людям в нинішніх умовах, коли багато хто залишився без зарплати, а комунальні послуги надаються неякісно.

Загалом на розробку проектної документації та капітальне відновлення інфраструктури Чернігова, за словами Атрошенка, треба 4-5 років.

 

 

Фото: "Чернігівобленерго"

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!