Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
8 квітня 2022 р.

У Чернігові зафіксовано понад 20 злочинів проти культурної спадщини, скоєних російськими обстрілами

+6
+3

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9

Наразі в обласному центрі вже зафіксовано понад 20 злочинів проти культурної спадщини.

Міністр культури та інформаційної політики Олександр Ткаченко у складі делегації урядовців сьогодні ознайомився зі станом пам’яток історії нашого міста.

"Повертаюсь з Чернігова. Від побаченого хочеться кричати і мовчати одночасно. Сьогодні в очах чернігівчан я зустрічав поранений погляд. І від того дуже боліло всередині. сотні загиблих, вщент зруйновані будинки мирних жителів, обстріляні дитячі садочки, лікарні. Російські нелюди - от хто стоїть за звірствами в Україні. За звірствами в Чернігові", - написав він у Facebook.

"Зараз тут вже 20 зафіксованих злочинів проти культурної спадщини. 

Чернігівський Дитинець та історичні вали також піддались обстрілам, які розшрамували стіни храмів - Спасо-Преображенського собору ХІ ст., Катерининської церкви ХVIII ст., Борисоглібського собору ХVII ст. На жаль, пошкоджень дістав і Єлецький Успенський монастир ХІ ст. Все через те, що російські окупаційні війська бомбили останній вихід з Чернігова. Бомбили по цивільному населенню, позбавляючи їх будь-якого шансу на зелений коридор", - продовжив він. - "Саме тому переговорив з губернатором області та мером щодо збереження культурної спадщини Чернігова".

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!