4 квітня 2022 р.

Сайт Чернігівської міської ради поновлює свою роботу

Більшу частину періоду, коли Чернігів був в оточенні і піддавався майже постійним обстрілам та регулярним бомбардуванням, через значні технічні проблеми наповнення сайту Чернігівської міської ради було призупинене. Інформацію від міської ради та комунальних підприємств міста, а також інші відомості, які могли бути корисними чернігівцям, ми розповсюджували через соціальні мережі.

Але прийшов час відновити постійне оновлення офіційного вебпорталу. Відсьогодні всі повідомлення та новини від Чернігівської міської ради з'являтимуться тут.

Також продовжуємо інформувати вас через соцмережі:

Віримо: все буде Україна, а Чернігів після відбудови зруйнованого знову буде в ній однією з найкращих перлин. Вклоняємося кожному чернігівцю, який працював на те, щоб наше місто і його жителі мали якнайбільше шансів витримати ці важкі випробування. Бажаємо нашому древньому місту, а також нашій з вами країні і всім українцям перемоги та миру!