Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
10 лютого 2022 р.

У Чернігові на електронних зупинкових табло тепер видно, які з автобусів і тролейбусів низькопідлогові (ДОПОВНЕНО)

У Чернігові на цифрових екранах табло орієнтовного прибуття громадського транспорту відтепер відображається інформація про транспортні засоби, пристосовані для маломобільних груп населення. Про це повідомляє управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку Чернігівської міської ради.

Відповідні доопрацювання в системі були зроблені на прохання користувачів громадського транспорту – людей з інвалідністю, які зверталися до управління.

На всіх електронних табло біля напрямку руху автобусів та тролейбусів тепер з’явився спеціальний значок, що інформує, який транспортний засіб є низькопідлоговим і доступним для таких пасажирів.

Нагадуємо, що раніше такі позначки вже стали доступними при перегляді даних системи GPS-моніторингу громадського транспорту Чернігова "Дозор" через комп'ютери та смартфони. 

Довідково: всього в Чернігові на зупинках громадського транспорту, яких по місту близько 350, вже встановлено 143 електронних інформаційних табло. Оснащення ними зупинкових павільйонів триватиме і надалі. У середньому, щороку встановлюють 30-35 нових пристроїв.

Низькопідлоговими й доступними для людей з обмеженими можливостями є більше 60% з тих тролейбусів, які виходять на міські маршрути щодня. Всього в КП "ЧТУ" зараз низькопідлогові - 42 таких тролейбуси з 90 наявних пасажирських. Також пристосованими для людей з інвалідністю є автобуси перевізника, який обслуговує міський маршрут громадського транспопрту №37. Щодня на цьому маршруті працює 8 таких автобусів плюс один резервний.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!