31 січня 2022 р.

У Чернігові визначили 10 місць встановлення тимчасових стендів для передвиборної агітації

Місця для встановлення тимчасових стендів, де розміщуватимуться матеріали передвиборної агітації на проміжних виборах народного депутата України 27 березня 2022 року на території міста (в межах одномандатного виборчого округу №206), названі в розпорядженні, яке чернігівський міський голова Владислав Атрошенко підписав 26 січня.

Стенди будуть обладнані у Новозаводському районі міста за такими адресами:

• вул. Івана Мазепи, 23, біля комунального підприємства "Міський палац культури імені В'ячеслава Радченка ";
  • вул. Текстильників, 11-а, біля магазину "Квартал";
  • Привокзальна площа, біля залізничного вокзалу;
  • проспект Перемоги, 54, біля магазину "Квартал";
  • вул. Івана Богуна, 40, біля магазину "Союз";
  • вул. Толстого, 100, біля зупинки громадського транспорту;
  • вул. Любецька, 19, біля магазину "Любеч";
  • вул. Козацька, 22а, біля магазину "АТБ";
  • вул. Красносільського, 71, біля магазину "СеДаМ";
  • проспект Перемоги, 80, біля Центрального ринку.

За встановлення тимчасових стендів, а потім за їх демонтаж у встановлений законодавством термін, відповідальні: управління житлово-комунального господарства міськради, КП «Зеленбуд».

Охорону тимчасових стендів здійснюватиме Чернігівське районне управління поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області.

Згідно з документом зовнішні рекламні носії, які встановленні на території м. Чернігова (в межах одномандатного виборчого округу №206) відповідно до чинного законодавства суб’єктами підприємницької діяльності, що займаються рекламною діяльністю, визначені як місця розміщення друкованих та інших агітаційних матеріалів на проміжних виборах народного депутата України в одномандатному виборчому окрузі №206 27 березня 2022 року.

З часу припинення передвиборної агітації, зняття матеріалів передвиборної агітації на носіях зовнішньої реклами, покладені на суб’єктів підприємницької діяльності, які є власниками цих носіїв.

Контроль за зняттям матеріалів передвиборної агітації з носіїв зовнішньої реклами покладений на управління житлово-комунального господарства міськради та КП «Муніципальна варта».