Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
25 січня 2022 р.

Ніхто тут Росію не чекає, це я кажу як мер прикордонного міста, - Атрошенко


Фото № 1

- Ніхто тут Росію не чекає з короваями та гармошками. Це я кажу чітко як мер міста (росіяни ж слідкують за цими речами), - наголосив міський голова прикордонного Чернігова Владислав Атрошенко сьогодні, 25 січня, в ході щотижневої наради в мерії.

Він конкретизував свою думку: сьогоднішня військово-технічна перевага російської армії може допомогти їй, якщо мати на меті фізичне захоплення територій і знищення всього живого. Але ж якщо це застосувати – то що далі? Якщо буде застосована така зброя – це буде сприйняття росіян таке саме, як було сприйняття фашистів ще десятки років після Другої світової війни.

Тому зараз Чернігову треба, в першу чергу, не підігравати нікому в намаганні розхитати ситуацію.

- Учора [після анонімного повідомлення про замінування – ред.] ми евакуювали всіх дітей з навчальних закладів. Ми розуміли що це фейкова загроза – але, тим не менш – а якщо щось не так, не дай Бог? Тому ми ці речі будемо відпрацьовувати, - зазначив мер. – Працюємо спокійно, планово, штатно. Буде якась інша ситуація – ми будемо її бачити. Але за нами колективи, за нами сім’ї. Ну, давайте ми бігати по коридорах і боятися Росії – так це те що вона хоче. Вони цього й добиваються, щоб ми всі бігали і нам було страшно, - наголосив він.

Міський голова попросив своїх підлеглих і всіх чернігівців дослухатися до того, яким є найбільш ефективний алгоритм поведінки:

- Працюємо спокійно, «ушкі на макушкє» тримаємо, все що стосується цивільної оборони, які є задачі – виконуємо. Найкращий рецепт для всіх – це розвивати економіку, збільшувати податкові відрахування, від яких посилювати українську армію. І реально тільки українська армія є стримуючим фактором для Путіна. Більше таких факторів, важливих і суттєвих, на мій погляд, не існує. А далі ми будемо бачити вже ситуацію по ходу, так як вона буде розвиватися.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!