Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
20 січня 2022 р.

Оголошується конкурс на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Чернігова


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради погодив відповідний проект рішення сьогодні, 20 січня.

Наразі цю послугу надає комунальне підприємство "АТП-2528". Договір між підприємством і виконкомом закінчується 31 березня 2022 року.

Процедура підготовки та проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів на території міста Чернігова визначена Порядком проведення конкурсу на надання послуг з вивезення побутових відходів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 16 листопада 2011 року № 1173 «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».

За цим документом, не пізніше ніж за два місяця до припинення договору на надання послуг з вивезення побутових відходів, проводиться новий конкурс на визначення надавача послуг.

Для проведення Конкурсу створена конкурсна комісія, затверджені її склад і положення, а також конкурсна документація.

Строк подання конкурсних пропозицій – до 09 год. 00 хв. 28 лютого 2022 року; розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться 28 лютого 2022 року о 15 год. 00 хв. в залі засідань Чернігівської міської ради (вул. Магістратська, 7, 14000, м. Чернігів).

Ознайомитися з відповідним рішенням можна на офіційному сайті Чернігівської міської ради в розділі "Публічна інформація".

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!