20 січня 2022 р.

72 учні та учениці шкіл Чернігова отримають матеріальну допомогу від міста

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради сьогодні, 20 січня, підтримав надання допомоги за успіхи у навчанні (за результатами І семестру) учням з числа дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, дітей, один із батьків яких загинув у районі проведення АТО/ООС.

Такі виплати допомоги дітям передбачені Програмою розвитку сімейних форм виховання дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, попередження дитячої бездоглядності та безпритульності, соціальної підтримки сімей з дітьми у місті Чернігові на 2021-2023 роки.

Розмір допомоги за успіхи у навчанні за перший/другий семестр встановлені іншим рішенням виконкому:

• учням 3-4 класів, які навчаються на високому рівні навчальних досягнень,  учням 5-11 класів, які навчаються на 10-12 балів – 1 000 грн;
  • учням 3-4 класів, які навчаються на достатньому рівні навчальних досягнень, учням 5-11 класів, які навчаються на 7-12 балів – 700 грн.

За результатами І семестру 2021-2022 навчального року матеріальна допомога за успіхи у навчанні на загальну суму 51,6 тис. грн буде надана:

• у розмірі 1 000 грн – 4 учням;
  • у розмірі 700 грн – 68 учням.