18 січня 2022 р.

У Чернігові значно збільшилася кількість хворих на COVID-19

У Чернігові, як і по всій Україні, минулого тижня спостерігалося стрімке збільшення кількості нових випадків захворювань на COVID-19. Про це повідомив генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар сьогодні, 18 cічня, на щотижневій розширеній нараді у міській раді.

За минулий тиждень на коронавірусну інфекцію захворіли 506 осіб - це у два рази більше, ніж захворіло за попередній тиждень (227 осіб). Кількість тих, хто одужав - 395, госпіталізували - 71, виписали з лікарні - 80. На жаль, кількість померлих - 4 особи.

Окрім цього, наразі хворіє 9 дітей. Всі вони лікуються вдома.

На стаціонарному лікуванні наразі перебуває 118 пацієнтів зі встановленим діагнозом COVID-19 та підозрами на нього. Кисневої терапії потребують 83 особи, на апаратах-ШВЛ – 4 особи.

- Наразі кількість хворих дещо більша, ніж за відповідний період минулого року, а кількість госпіталізованих – менше, що пояснюється тим, що не зовсім співпадають хвилі захворювання, які були минулого року й 2022. Кількість тих, хто знаходиться на кисневій підтримці – дещо більша, ніж у попередньому періоді, - додав Владислав Кухар.

Щодо вакцинації проти COVID-19: першою дозою вакцини щеплено 116077 містян, або 49,4% дорослого населення. Дві дози отримали 107775, або 45,9%. Третю бустерну дозу отримали 690 осіб, або 0,3%. Серед дітей віком від 12 до 17 років першу дозу отримали – 505 (1,1%), завершили вакцинацію 300 дітей (0,7%).