12 січня 2022 р.

У Чернігові працює три стаціонарні пункти обігріву

У зв’язку з прогнозованим посиленням морозів, нагадуємо, що у Чернігові працює три пункти обігріву.

Два з них знаходяться в територіальних центрах соціального обслуговування населення: по вул. Текстильників, 25 та  Рокоссовського, 18. Ще один пункт працює на Святомиколаївській, 33, де знаходиться приміщення громадської організації «Чернігівський центр соціальної адаптації бездомних та безпритульних». За словами директора закладу Миколи Романова, в середньому на день сюди саме щоб обігрітися приходить 10-12 осіб. З початку зимового сезону послугами пункту скористалося більше трьох з половиною сотень тих, хто замерзав.

Пунктами обігріву можуть скористатися всі, кому загрожує переохолодження і хто потребує такої допомоги. Кожному надаватиметься можливість побути в теплі, гарячий чай та інша допомога відповідно до потреб. Приймання відвідувачів здійснюватиметься за умови дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України щодо обмежувальних протиепідемічних заходів.