Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
12 січня 2022 р.

У Чернігові на наступний новорічний сезон планують розширити святкові локації та оновити ілюмінацію

+2

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5

Роботу «Казкового містечка» на Красній площі Чернігова продовжили до 19 січня включно. А на наступний сезон планують розширити новорічні локації та оновити дизайн святкової ілюмінації, щоб Чернігів ще більше приваблював туристів. Таку пропозицію зробив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на щотижневій розширеній нараді в міській раді 11 січня.

- Останні роки ми досить економно підходили до питання ілюмінації, і взагалі до влаштування святкової атмосфери на новорічні свята. Порівнюючи святкове оформлення та бюджети інших міст, на наступний сезон я просив би знайти можливість трошки збільшити фінансування на святкову ілюмінацію і якісь інші елементи для того, щоб краще та сучасніше зустрічати новорічні свята у нашому місті. І щоб Чернігів відповідав вигляду сучасного європейського міста. Життя є життя, і ми не можемо дуже сильно «провалюватися» по відношенню до інших міст, - зазначив міський голова.

Розробкою нової концепції новорічних святкувань на наступний період займатимуться в управлінні культури та туризму міської ради. Її представлення відбудеться вже навесні.

Закриття головної ялинки Чернігова та казкового містечка раніше планували на 16 січня. Проте, на прохання містян та враховуючи погодні умови, вирішили продовжити їх роботу, аби чернігівці та чернігівки змогли довше насолодитися святковою атмосферою у місті. Прибирати святкові локації на площі почнуть з 20 січня.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Відеосюжет телеканалу «Дитинець»

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!