Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
11 січня 2022 р.

Затверджені заходи, що реалізуватимуться управлінням ЖКГ у 2022 році


Фото № 1

11 січня 2022 року виконавчий комітет Чернігівської міської ради затвердив переліки заходів, що реалізуватимуться міським управлінням ЖКГ за кошти бюджету громади Чернігова у 2022 році. Планується надати послуги з утримання комунальних об'єктів, виконати роботи по поточному, капітальному ремонту, реконструкції, будівництву об’єктів ЖКГ та інших об’єктів інфраструктури, а також здійснити природоохоронні заходи на загальну суму 738 млн 532 тис грн.

До переліку робіт, що здійснюватимуться управлінням ЖКГ у поточному році, входить:

1. Утримання та поточний ремонт об’єктів благоустрою міста (призначення на суму 253,7 млн грн). Сюди включений поточний ремонт внутрішньо-дворових проїздів, утримання вулично-дорожньої мережі, благоустрій зелених зон, ремонт та технічне обслуговування мереж зовнішнього освітлення, тощо.

2. Поточний ремонт вулично-дорожньої мережі, штучних споруд (призначення на суму 237,6 млн грн). Сюди входить поточний дрібний та середній ремонти доріг і тротуарів, улаштування підвищених переходів та ін.

3. Капітальний ремонт об’єктів житлово-комунального господарства (призначення на суму 58,8 млн грн). Передбачено капремонт світлофорних об’єктів на перехрестях просп. Миру-вул. Київської-вул. І. Мазепи та просп. Миру-вул. Михайлевича; проведення капремонту мереж зовнішнього освітлення вул. Київської, капремонт зупинок громадського транспорту, тощо.

4. У рамках реконструкції об’єктів благоустрою міста (призначення в сумі 139,18 млн грн) буде продовжено відновлення дитячих та спортивних майданчиків, облаштування спортивних полів зі штучним покриттям, облаштування зелених зон та скверів на розі вулиць Шевченка-Гончої, по вул. Гончій, 41-47, реконструкція скверу ім. Попудренка, тощо.

5. Продовжуватиметься будівництво нових контейнерних майданчиків.

6. Встановлюватимуться нові покажчики вулиць та поштові скриньки.

7. Реалізовуватимуться природоохоронні заходи.

Робота над конкретизацією адреснимх програм по кожному з напрямків ще триває.

Також у 2022 році передбачена реалізація 6 великих та малих проектів бюджету участі, що входять до сфери ЖКГ.

У подальшому перелік об’єктів, що реалізують управлінням ЖКГ, та обсяг призначень коштів на їх виконання може змінюватися відповідно до рішень депутатських комісій, рішень міської ради та виконавчого комітету.

З рішенням виконкому можна ознайомитися на вебпорталі Чернігівської міської ради у розділі «Публічна інформація».

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!