11 січня 2022 р.

У Чернігові збудований вже третій майданчик для вигулу та тренування собак - на Масанах (ДОДАНЕ ВІДЕО)

Третій майданчик для вигулу та тренування собак з'явився у Чернігові. Його встигли збудувати ще наприкінці будівельного сезону минулого року у мікрорайоні Масани. Площа майданчику - 281 квадратний метр. На його території знаходяться 14 елементів для занять з тваринами, чотири лавки, дві урни та два стенди. Також майданчик для вигулу тварин має освітлення по периметру.

Варто відзначити, що будівництво даного об'єкту інфраструктури для домашніх тварин - ініціатива мешканців мікрорайону, чий проєкт отримав перемогу на конкурсі "Бюджету участі", у категорії "малі проєкти".

Також цього року у мікрорайоні Масани був збудований міні сквер з новим газоном та зеленими насадженнями, а також великий дитячий майданчик з гумовим покриттям і великою кількістю елементів для дитячих розваг.

Відеосюжет телеканалу "Дитинець"