Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
4 січня 2022 р.

COVID-19: у Чернігові продовжує зменшуватися кількість хворих та госпіталізованих у ковідні відділення


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

У Чернігові за весь час пандемії від ковіду померли 813 людей, серед них вакцинованих – лише 17 (2%). Про це повідомив генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар сьогодні, 4 cічня, на розширеній нараді у міській раді.

За його словами, у місті продовжує зменшуватися кількість хворих на COVID-19 та кількість госпіталізованих у ковідні відділення міських лікарень. Порівнюючи показники грудня 2021/2020 років, можна сказати, що кількість хворих за цей період стала меншою, але кількість госпіталізованих та тих, хто потребував кисневої підтримки – у півтора рази більша.

За попередній тиждень на коронавірусну інфекцію захворіли 275 осіб, одужали - 429, госпіталізували 64 пацієнтів, виписали з лікарні - 86. На жаль, померлих - 13 осіб.

Окрім цього, наразі у місті хворіє на ковід 13 дітей, з них одна 10-річна дитина у важкому стані знаходиться в стаціонарі. За словами Владислава Кухаря, інших виражених патологій у цієї дитини немає, важкий стан пов'язаний тільки з ковідом.

Серед дорослих у стаціонарах міських лікарень перебуває 124 пацієнта зі встановленим діагнозом COVID-19 та підозрами на нього. Кисневої терапії потребують 85 осіб, на апаратах-ШВЛ – 7 осіб.

Щодо вакцинації: серед містян першою дозою вакцини проти COVID-19 вже щеплено 49% від загальної кількості тих, хто підлягає вакцинації, обома дозами – 45%. За день вакцинується орієнтовно до 160 осіб.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!