Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
24 грудня 2021 р.

ПОВІДОМЛЕННЯ про оприлюднення проєкту регуляторного акта – рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова в новій редакції»

На виконання Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних, юридичних осіб та їх об’єднань, оприлюднюється проєкт рішення Чернігівської міської ради «Про внесення змін та доповнень до Правил благоустрою, забезпечення чистоти, порядку утримання і прибирання вуличних, дворових територій, парків, скверів та додержання тиші в громадських місцях м. Чернігова в новій редакції» та аналіз регуляторного впливу цього акта, розроблений управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

Проєкт регуляторного акта спрямований на удосконалення нормативно-правового регулювання відносин у сфері благоустрою міста щодо вивозу рідких побутових відходів.

Підставою для розробки проєкту рішення є Закон України «Про благоустрій населених пунктів».

Проєкт рішення та аналіз його регуляторного впливу оприлюднюються на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради (www.chernigiv-rada.gov.ua) у розділі «Публічна інформація», підрозділ «Регуляторна політика», рубрика «Оприлюднення проєктів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення приймаються управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради у письмовій формі протягом місяця з дня його оприлюднення за адресою: вул. Реміснича, 19, м. Чернігів, 14000; e-mail: [email protected]; відповідальна особа – Ярослав КУЦ.

 

 

 

Начальник управління житлово-

комунального господарства

Чернігівської міської ради                                                                   Ярослав  КУЦ

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!