17 грудня 2021 р.

Звіт чернігівського міського голови перед громадою в залі МПК - ФОТОРЕПОРТАЖ

Публічний звіт Чернігівського міського голови Владислава Атрошенка про роботу в 2021 році перед громадою Чернігова відбувся в залі Міського Палацу культури ім. В’ячеслава Радченка увечері 17 грудня.

Вхід у зал був вільним для всіх, єдина умова – наявність COVID-сертифіката (у зв'язку з обмежувальними протиепідемічними заходами, передбаченими постановою КМУ від 9 грудня 2021 року №1236)

Звіт складався з двох частин: відеозвіту про зроблене в місті за рік і блоку запитань та відповідей.

Запитання з залу стосувалися різних тем: чому не заміняють підземні мережі скрізь де кладеться новий асфальт, коли покращать умови для всіх торгуючих на ринку «Нива», чи будуть ремонтувати будинок культури і сквер у мікрорайоні Шерстянка, як він особисто ставиться до предмету «етика» в шкільній програмі та інших.

Як фільм, так і докладніший матеріал про відповіді міського голови на поставлені запитання, який зараз готується, будуть викладені в загальний доступ найближчим часом. Зараз до вашої уваги - фоторепортаж про цю подію.