15 грудня 2021 р.

У Березовому гаю вирішують проблему розростання яру в бік житлових будинків

Для вирішення проблеми розмивання рівчака в Березовому гаю облаштовується дві водовідвідні споруди. Їх завдання – гасіння швидкості потоку дощових вод, що надходять з боку будинків по вул. Генерала Пухова та з території парку. Адже саме швидкість потоку води і призводить до поглиблення та розмивання яру.

Кожна водовідвідна споруда складається з вхідного розтрубу, трубопроводу (Ø 800 мм та Ø 1000 мм, довжиною 15 метрів кожен) та колодязів-гасителів. Вартість їх облаштування складає 1,076 млн грн.

Під час злив дощова вода з вулиць надходитиме до вхідного розтрубу та по трубопроводу рухатиметься до колодязя-гасителя. У колодязі-гасителі швидкість потоку зменшується (звідси і назва) і вода самопливом витікає в рівчак, де поглинається землею. Ливнівка має стримати розростання яру в бік житлових будинків по вул. Пухова.

Одночасно проводиться переобладнання зливової каналізації від ДНЗ № 4.

За інформацією Управління ЖКГ Чернігівської міської ради