13 грудня 2021 р.

16 грудня - конкурс «Жінка року–2021» міста Чернігова

За двадцять чотири роки (1998 – 2021 рр.) проведення заходу 201 жінка стала лауреаткою конкурсу «Жінка року» м. Чернігова.

У цьому році лауреатками конкурсу стали:

1. Галаніна Тетяна Дмитрівна – фізична особа підприємець, засновниця та директорка салону апаратної косметології «Центр естетики «Шоколад».

2. Гребнєва Юлія Володимирівна – Президент громадської організації «ДякуЮ», депутатка Чернігівської обласної ради,

3. Дей Ольга Олександрівна - фізична особа підприємець, Голова правління громадської організації «Голос батьків»,

4. Заїка Ольга Михайлівна – директорка ТОВ «Чернігівський хлібокомбінат №2 »,

5. Литвин Катерина Андріївна – заступниця начальника управління культури та туризму Чернігівської міської ради,

6. Нікітченко Світлана Володимирівна – Директорка Чернігівського дошкільного навчального закладу №1, Центру психофізичного та інтелектуального розвитку дітей Чернігівської міської ради,

7. Сокоцька Оксана Володимирівна - фізична особа підприємець, засновниця туристичної агенції «Окмітур», власниця магазину «Промінь»,

8. Шиліна Наталія Павлівна – завідувачка первинної медичної допомоги поліклініки комунального некомерційного підприємства «Чернігівська міська лікарня №2» Чернігівської міської ради.

Вшанування лауреаток конкурсу «Жінка року – 2021» м. Чернігова відбудеться 16 грудня 2021 року о 17-00 год. у Міському Палаці культури ім. В. Радченка.

Вхід вільний, але при наявності сертифікату про вакцинацію або негативний ПЛР тест на «Ковід».

За повідомленням оргкомітету конкурсу