10 грудня 2021 р.

Графік роботи центрів масової вакцинації в Чернігові наступного тижня

Графік роботи центрів масової вакцинації від COVID-19 у Чернігові наступного тижня дещо зміниться.

Центри масової вакцинації в приміщеннях обласної ради, обласного театру та ТЦ «ЦУМ» працюватимуть у будні з 8.00 до 18.00.

У ТРЦ «Голлівуд» - з 10.00 до 18.00.

У приміщенні колишньої Деснянської райради центр масової вакцинації працюватиме, як і раніше, по вихідних. Він, а також усі інші центри, в суботу та неділю працюватимуть як і раніше - з 10.00 до 16.00.

У всіх центрах будуть у наявності вакцини Пфайзер і Коронавак. Протягом тижня можуть додатися й інші, якщо буде їх нове надходження в область.

Як і раніше, вакцинуватися можна також у пунктах щеплень усіх міських поліклінік.

Також інформуємо про зміни в графіках роботи центрів масової вакцинації, які плануються на майбутні, святкові тижні. Безпосередньо у святкові вихідні - 25 і 31 грудня, 1 і 7 січня – центри масової вакцинації в Чернігові не працюватимуть. У додаткові вихідні – 27 грудня і 3 січня – працюватимуть усі, крім розташованого в колишній Деснянській райраді. Але години їх роботи будуть як у вихідні – з 10.00 до 16.00. У випадку, якщо цей розклад коригуватиметься ще, про це буде повідомлено додатково. Слідкуйте за нашими публікаціями!

За інф. Управління охорони здоров'я Чернігівської міської ради