Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
7 грудня 2021 р.

Співчуття…


Фото № 1

П’ятеро з пасажирів маршрутного автобуса «Сосниця – Чернігів» з числа тих, хто вижив у жахливій аварії на трасі біля с.Брусилів, знаходяться в чернігівській міській лікарні №2. Усі постраждалі отримують необхідну медичну допомогу безкоштовно. Лікарі роблять усе можливе, щоб зберегти їх життя та здоров’я. У лікарні також організований пункт по психологічній підтримці родичів. Про це повідомив генеральний директор КНП «Чернігівська міська лікарня №2» Владислав Кухар.

За його словами, до лікарні доставили 7 постраждалих у цьому ДТП. Двом травмованим медики допомогти не змогли, їх травми були несумісні з життям.  П’ятеро травмованих людей наразі знаходяться на лікуванні. З них одна особа знаходиться у стані середньої важкості, інші – “важкі” та “вкрай важкі”. Трьох людей на той момент оперували. Лікарі утримувалися від будь-яких прогнозів.

Наразі загиблих в аварії 13. Жахлива автотроща, у якій маршрутка з пасажирами зіткнулася з фурою, сталася сьогодні близько 8-ї ранку.

Співчуття тим, хто втратив рідних і близьких, на своїй сторінці в Facebook висловив чернігівський міський голова Владислав Атрошенко. «Вся громада розділяє з рідними біль втрати. Думками ми з вами у цю важку мить. Нехай душі загиблих знайдуть вічний спокій...», - написав він.

Згідно з розпорядженням голови Чернігівської облдержадміністрації, 8 грудня в Чернігівській області оголошено днем жалоби за загиблими у ДТП під Брусиловом.

Довідково: телефони обласного оперативного штабу, який працює з постраждалими та їх родичами:

  • (0462) 678-274 – у робочий час;
  • (0462) 677-955, (0462) 677-003 – у неробочий час.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!