Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
7 грудня 2021 р.

З Днем місцевого самоврядування!


Фото № 1

У День місцевого самоврядування, який відзначається в Україні сьогодні, чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на початку щотижневої наради звернувся до всіх, кого стосується це свято. А це - депутати всіх місцевих рад та працівники всіх підрозділів, що працюють на територіальні громади.

- Сьогодні я хотів би привітати вас, шановні представники місцевого самоврядування, і всіх працівників місцевого самоврядування міста Чернігова, Чернігівської області та України вцілому.

Я хочу зазначити: на сьогодні вже чітко проілюстровано, продемонстровано, що децентралізація – це абсолютно правильний напрямок. Напрямок більш ефективного самоврядування, де є найвища мотивація представників громади робити життя у своїх громадах кращим.

Я хотів би побажати вам міцного здоров’я, подякувати за нашу спільну командну роботу і побажати відповідально ставитися до своїх обов’язків. На благо своєї громади – а значить, і на благо України! Ще раз зі святом! - привітав він усіх колег.

День місцевого самоврядування підкреслює велику значимість цього важливого інституту демократичного суспільства, який має потужне історичне коріння - зокрема, народне віче, козацьке самоврядування, Магдебурзьке право та інші. Свято встановлено у 2000 році згідно з Указом Президента України «Про День місцевого самоврядування» «…враховуючи велике значення місцевого самоврядування для розвитку народовладдя, демократизації суспільних відносин та зміцнення української державності».

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!