3 грудня 2021 р.

Переможцям міського фестивалю-конкурсу української патріотичної пісні "Поклик серця" вручені нагороди

Третього грудня в Центрі культури та мистецтв Чернігова (вул. Самоквасова, 8) відбулося нагородження лауреатів 12-го відкритого міського фестивалю-конкурсу української патріотичної пісні «Поклик серця».  Цьогоріч 37 солістів та ансамблів стали володарями перших премій та Гран-прі. Нагороди переможцям вручили секретар міської ради Олександр Ломако і начальник управління культури та туризму міськради Олександр Шевчук.

- Це патріотичний конкурс, він кожного року розширюється, тому я сподіваюся, що ми дійдемо до того часу, коли це буде всеукраїнський конкурс. Наймолодшому учаснику 6 років, а найстаршому 75 і це дуже добре, що люди різного віку, безкоштовно можуть подати свої роботи на конкурс і професійне журі їх розглядає та обирає кращих. Я бажаю всім учасникам в першу чергу натхнення, радості й любові до нашого рідного міста Чернігова. Хай ця любов надихає на чудові твори і композиції про наше міста, а ми будемо із задоволенням їх слухати та нагороджувати переможців,  - звернувся до переможців конкурсу секретар міської ради Олександр Ломако.

У цьому році, як і торік, конкурс проводився в онлайн режимі, але це не завадило учасникам, яких було майже сто з Чернігова та районів області, подати свої заявки і взяти в ньому участь.

З переліком переможців XII відкритого міського фестивалю-конкурсу української патріотичної пісні «Поклик серця», можна ознайомитися у нашій попередній публікації.