29 листопада 2021 р.

1 грудня - Круглий стіл «Протидія насильству: шляхи попередження і подолання на місцевому рівні".

Дата - 1 грудня, 11.00
Місце - Чернігівська міська рада (зал виконкому).

Мета - висвітлення стану проблеми протидії насильству в м. Чернігів, визначення шляхів попередження та подалання насильства на місцевому рівні, активізація співпраці державних органів, органів місцевого самоврядування, громадськості та ЗМІ в боротьбі проти всіх проявів насильства.

Захід проводиться в рамках Всеукраїнської кампанії «16 днів проти насильства».

СПІКЕРИ:

Ломако Олександр Анатолійович - секретар Чернігівської міської ради.

Дериземля Андрій Васильович - начальник управління у справах сім‘ї, молоді та спорту Чернігівської міської ради.

Литвиненко Катерина Володимирівна - начальник сектору протидії домашньому насильству відділу превенціі Чернігівського районного управління поліції Головного управління Національної поліції в Чернігівській області, лейтенант поліції.

Донець Юлія Юрівна та Кошель Марина Володимирівна - прокурори Чернігівської окружноі прокуратури.

Кузнецова - Молодчая Тетяна Степанівна - директорка центру соціальних служб Чернігівської міської ради, депутатка Чернігівської районної ради, заступниця голови правління ГО «Спілка жінок м.Чернігова»

Телькун Олена Василівна - директорка Чернігівського обласного центру соціально-психологічної допомоги

Зінченко Олена Георгіївна - начальник Служби у справах дітей Чернігівської міської ради.

Огненко Оксана Василівна - начальник відділу ювенальної превенції управління превентивної діяльності ГУНП в Чернігівській , майор поліції.

Гусєва Ілона Іванівна - практичний психолог комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Чернігівської міської ради».

Кулікова Наталія Олександрівна - керівниця проектів Чернігівського громадського комітету захисту прав людини (торгівля людьми і домашнє насильство).

Дорожкіна Ірина Василівна – Почесна голова ГО «Спілка жінок Чернігівщини»

Канюка Людмила Іванівна - голова  ГО «Спілка жінок Чернігова»

Марчук Ірина Петрівна - начальник Департаменту соціальної політики Чернігівської міської ради.

Модератор - Хольченкова Наталія Миколаївна, депутатка Чернігівської міської ради, голова депутатської комісії з питань регламенту, законності, прав і свобод громадян та запобігання корупції, голова міжфракціонного об‘єднання «За рівна права та можливості», викладачка Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т. Г. Шевченка.