Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
25 листопада 2021 р.

13-а сесія Чернігівської міської ради VIII скликання розпочала свою роботу

+5
+2

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8

Сьогодні, 25 листопада, розпочала свою роботу тринадцята сесія Чернігівської міської ради восьмого скликання. На пленарному засіданні присутні чернігівський міський голова Владислав Атрошенко та 38 депутатів.

У порядку денному пленарного засідання загалом 26 питань, підготовлених структурними підрозділами міськради:

 1. Проект рішення міської ради "Про Програму економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2022 рік"
 2. Проект рішення міської ради "Про Програму розвитку громадського транспорту загального користування м. Чернігова на 2022-2024 роки"
 3. Проект рішення міської ради "Про Програму підтримки громадських організацій міста Чернігова на 2022 рік"
 4. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2021-2025 роки (в галузі житлово-комунального господарства)"
 5. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки"
 6. Проект рішення міської ради "Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення"
 7. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Програми поліпшення гігієнічних умов у закладах освіти м. Чернігова на 2019-2023 роки"
 8. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до Міської комплексної цільової програми "Місто Чернігів – дружнє до сім'ї та дітей" на 2019-2023 роки"
 9. Проект рішення міської ради "Про внесення змін та доповнень до Програми управління комунальним майном територіальної громади міста Чернігова на 2020-2022 роки"
 10. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до рішення міської ради від 25.03.2021 № 6/VIII-11 «Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова»"
 11. Проект рішення міської ради "Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова"
 12. Проект рішення міської ради "Про внесення змін до складу комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків"
 13. Проект рішення міської ради "Про надання згоди на безоплатне прийняття кисневих концентраторів"
 14. Проект рішення міської ради "Про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року"
 15. Проект рішення міської ради "Про використання коштів резервного фонду бюджету Чернігівської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року"
 16. Проект рішення міської ради "Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 3/VIІI - 29 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2021 рік” зі змінами і доповненнями (№ 4/VIII-9, № 5/VIІI – 13, № 6/VIІI – 15, № 7/VIІI – 15, № 8/VIІI – 11, № 9/VIІI – 16, № 10/VIІI – 34, № 11/VIІI – 14, № 12/VIІI – 18)"
 17. Проект рішення міської ради "Про Програму забезпечення діяльності та виконання доручень виборців депутатами Чернігівської міської ради на 2022 рік"
 18. Проект рішення міської ради "Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2022 рік"
 19. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів, для городництва"
 20. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для городництва"
 21. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передачу земельних ділянок у власність громадянам для індивідуального садівництва та громадянам – учасникам АТО/ООС, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС для індивідуального садівництва"
 22. Проект рішення міської ради "Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам"
 23. Проект рішення міської ради "Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам"
 24. Проект рішення міської ради "Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам"
 25. Про депутатські запити.
 26. Різне.

За пропозицією депутатських комісій до порядку денного будуть вноситись додаткові питання. Зокрема, Програма відшкодування втрат підприємств, зумовлених різницею між розмірами економічно обґрунтованих та застосованих тарифів на послуги з теплопостачання. Також депутати затверджуватимуть низку Звернень до керівництва держави: щодо відтермінування введення в дію реєстраторів розрахункових операцій (РРО) для платників єдиного податку, щодо перегляду положень Методики нормативної грошової оцінки земельних ділянок, щодо недопущення прийняття законопроекту № 5655.

Усі проекти рішень оприлюднені на офіційному вебcайті Чернігівської міської ради в розділі "Публічна інформація" (підрозділ "Проекти рішень міської ради").

Онлайн-трансляцію засідання сесії можна переглядати на вебпорталі міської ради та в мережі Facebook на сторінці "Прес-служба Чернігівської міської ради".

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

 

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!