24 листопада 2021 р.

На вулиці Київській укладають нижній шар асфальту. ФОТОРЕПОРТАЖ

Ремонт на вулиці Київській завершується. Дорожники вже вкладають нижній шар асфальту та проводять заміну бордюрного каменю. У найближчі дні вулицю відкриють для транспорту. Це фінальна точка ремонтних робіт, адже далі, на самому перехресті і наступних ділянках дороги, заміну водогону вже зробили минулого року. Нагадаємо, через проблему з піском, якого не було декілька місяців, неможливо було виконувати необхідні роботи. Після того, як питання з піском було врегульоване, почали з’являтися складнощі через систему газових врізок, які в свій час робилися з порушеннями, і заважали прокладенню труб водогону. Вирішення цих питань потребувало додаткового часу. Тим не менш, на сьогоднішній день майже весь запланований обсяг ремонтних робіт вже виконано.