Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 листопада 2021 р.

У міському парку культури та відпочинку перед Новим роком може з'явитися ковзанка


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

Міська льодова ковзанка цього року, найімовірніше, буде встановлена як і минулого року - в міському парку культури та відпочинку. Про це сказав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко на ранковій нараді з керівниками комунальних підприємств та структурних підрозділів сьогодні, 23 листопада.

Встановлення цього атракціону – частина традиційної підготовки нашого міста до новорічних свят. Проте цього року - через невизначеність того, якими будуть на той час епідемічна ситуація, карантинні обмеження тощо - планування загальноміських новорічних  заходів ускладнилося.

Міський голова Чернігова на нараді поділився своїми думками з цього приводу.

- На сьогоднішній день ми маємо політичну кризу у країні, війська сусідньої держави біля наших кордонів, епідемію та нескінченний потік негативних новин зі ЗМІ про аварії, трагедії, вбивства тощо. Люди просто задавлені цією негативною інформацією. У мене є розуміння напруженої епідеміологічної ситуації, проте суспільство все таки має якось психологічно оговтатись від цього негативного стану. Попереду новорічні свята, тому мені б дуже хотілося створити у чернігівців новорічний настрій. Треба, щоб люди вийшли зі стану пригніченості. Я розумію, що є епідеміологічна небезпека та ризики, які виникають під час скупчення великої кількості людей, але, можливо, якщо робити все обережно і зважено,  то можна відкрити для містян ковзанку цього року. На відкритому свіжому повітрі ризик передачі вірусу не більше ніж у тролейбусі, супермаркеті або інших закритих приміщеннях, - зазначив він.

Владислав Атрошенко звернув увагу присутніх на те, що в усьому світі зараз цивілізоване суспільство активно вакцинується і потроху повертається до звичного життя, бо кількість ризиків та летальних випадків серед вакцинованих суттєво зменшується.  Якщо ця тенденція працює і у Чернігові також вже вакцинована частина населення, то можливо і ми можемо робити якісь обережні кроки у цьому напрямку.

 

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!