Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
23 листопада 2021 р.

У Чернігові кількість пацієнтів із важким перебігом COVID-19 не зменшується

+6
+3

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5
Фото № 6
Фото № 7
Фото № 8
Фото № 9

У Чернігові вже третій тиждень поспіль спостерігається повільне зменшення кількості хворих на COVID-19, але кількість госпіталізованих із цим діагнозом залишається приблизно на тому ж рівні.

За минулий тиждень на коронавірусну інфекцію захворіли 1202 особи, одужали - 1352, госпіталізували - 191, виписали з лікарні - 163. На жаль, кількість померлих - як і минулого тижня, 38 осіб. Такі цифри на розширеній нараді у міській раді сьогодні, 23 листопада, озвучив генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар.

У стаціонарі наразі перебуває 376 пацієнтів із встановленим діагнозом COVID-19 та підозрами на нього. Зайнятість ліжок у "ковідних" відділеннях - 74,5% від загальної кількості. Кисневої терапії потребують 295 осіб, на апаратах-ШВЛ – 9 пацієнтів. Завантаженість ліжок, підключених до кисню - 68%. Із загальної кількості госпіталізованих кисневу терапію отримує 80,9% хворих.

- Це дещо більші цифри, ніж були попереднього тижня. Вони говорять про те, що хоч кількість хворих і зменшується, але збільшується кількість пацієнтів з важким перебігом захворювання. Таке завжди відбувається наприкінці чергової хвилі, - зауважив Владислав Кухар.

Керівник другої міської лікарні вчергове наголосив на важливості пришвидшення проведення масової вакцинації населення проти COVID-19, зокрема, серед працівників всіх підрозділів міської ради. Він висловив прохання усім керівникам нагадати працівникам про те, що необхідно звернутися до центрів чи пунктів вакцинації й зробити друге щеплення.

Наразі в Чернігові першою дозою вакцини проти COVID-19 вже щеплено 104 783 особи (44,6% від загальної кількості тих, хто підлягає вакцинації), обома дозами – 77 497 людей (33%).

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!