22 листопада 2021 р.

6 грудня - засідання Комісії з визначення розміру збитків, заподіяних порушниками земельного законодавства

Чернігівська міська рада повідомляє: 06.12.2021 року о 11:00 годині в приміщенні Чернігівської міської ради (м.Чернігів, вул.Магістратська, 7, зал засідань виконавчого комітету) відбудеться засідання Комісії з визначення розміру збитків, заподіяних порушниками земельного законодавства власникам землі та землекористувачам, на якому будуть розглядатись питання щодо визначення збитків нанесених Чернігівській міській раді при використанні земельних ділянок.

На засідання комісії викликаються:

- Конєв Геннадій Миколайович - земельна ділянка по вул. Гагаріна, 18, м.Чернігів;

- Герасименко Ганна Миколаївна - земельна ділянка по вул. Гагаріна, 18, м.Чернігів; ПрАТ «Чернігів-Лада» (код ЄДРПОУ 14218866) - земельна ділянка по вул.Любецька, 157, м.Чернігів.