22 листопада 2021 р.

У парку по проспекту Миру завершують впорядковувати майданчик для вигулу та дресирування собак. ФОТОРЕПОРТАЖ

У парку по проспекту Миру, навпроти стели Дружби народів, вже майже готовий майданчик для вигулу і дресирування собак. До тренувальних конструкцій залишилося приєднати буквально кілька елементів. Також для майданчика ще зроблять освітлення. Дротів між деревами тут не буде, мережі для освітлення прокладені під землею, плюс вже забетоновані закладні під опори для ліхтарів. Щогли з ліхтарями тут з'являться найближчим часом.

Як ми вже розповідали, цей майданчик більший за зроблений у Березовому гаю майже вдвічі як за площею, так і за кількістю елементів. Тут їх 21. Основа майданчика - шари щебіню та дрібного відсіву. По периметру він огороджений парканом.