18 листопада 2021 р.

Відповідно до Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань оприлюднюється проєкт рішення виконавчого комітету Чернігівської міської ради «Про затвердження Правил приєднання до комунальних водопровідних та каналізаційних мереж міста Чернігова в новій редакції» розроблений управлінням житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради.

Проєкт спрямований на врегулювання відносини, які виникають у процесі приєднання (підключення) на постійній (довгостроковій) основі та тимчасового приєднання об’єктів до систем централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення міста Чернігова та запобігання самовільним підключенням до систем централізованого водопостачання та/або централізованого водовідведення, підвищення ефективності роботи мереж і безпеки їх експлуатації.

Підставою для розробки проєкту є Закон України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закон України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», Закон України «Про питну воду, питне водопостачання та водовідведення», Закон України «Про регулювання містобудівної діяльності», Ліцензійні умови провадження господарської діяльності з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, затверджені постановою Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг від 22 березня 2017 року № 307, Порядок розроблення проєктної документації на будівництво об’єктів, затверджений Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 16 травня 2011 року № 45, Правила користування системами централізованого питного водопостачання та централізованого водовідведення в населених пунктах України, затверджені наказом Міністерства з питань житлово-комунального господарства України від 27 червня 2008 року № 190 (у редакції наказу Міністерства розвитку громад та територій України №97 від 19.04.2021), Правила технічної експлуатації систем водопостачання та каналізації населених пунктів України, затверджені наказом Державного комітету України по житлово-комунальному господарству від 05 липня 1995 року № 30.

Проєкт разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється у мережі Інтернет на офіційному вебпорталі Чернігівської міської ради за посиланням: www.chernigiv-rada.gov.ua у розділі «Публічна інформація», підрозділ «Регуляторна політика», рубрика «Оприлюднення проєктів регуляторних актів».

З тексом проєкту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна ознайомитись також в управлінні житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради за адресою: вул. Реміснича, 19, м. Чернігів, 14000.

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення надаються в паперовому або електронному вигляді протягом місяця з дня його оприлюднення на адресу розробника: управління житлово-комунального господарства Чернігівської міської ради, вул. Реміснича, 19, м. Чернігів, 14000; e-mail: [email protected].

Начальник управління житлово-

комунального господарства

Чернігівської міської ради                                                                                     Ярослав КУЦ