18 листопада 2021 р.

Автобусні маршрути № 8, 12, 21, 25, 44 тимчасово змінюють свій рух

На період проведення ремонтних робіт, на час перекриття руху автотранспорту по вулиці Генерала Пухова на перехресті з вулицею Всіхсвятською, з 08:00 год. 19 листопада 2021 року по 17:00 год. 14 січня 2022 року (до закінчення робіт), вносяться тимчасові зміни в роботу громадського транспорту. А саме:

- автобусний маршрут № 8 від вул. 1-го Травня буде здійснювати об'їзд по вулицях Бєлова, Кільцевій, Захисників України до кінцевої зупинки «Завод «ЧеЗаРа» у прямому та зворотному напрямках;

- автобусні маршрути № 12 т а № 21 від вулиці Всіхсвятська будуть здійснювати об'їзд по вулицях Рокоссовського, Захисників України до кінцевої зупинки «Завод «ЧеЗаРа» у прямому та зворотному напрямках;

- автобусний маршрут № 25 від вул. Шевченка буде здійснювати об'їзд по вулицях Рокоссовського, Захисників України до кінцевої зупинки «Завод «ЧеЗаРа» у прямому та зворотному напрямках;

- автобусний маршрут № 44 від вул. Шевченка буде здійснювати об'їзд по вул. Рокоссовського, Доценка, Пухова й далі – за своїм маршрутом у прямому та зворотному напрямках.

Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради просить враховувати відповідні зміни при плануванні своєї поїздки та заздалегідь виходити на найближчу зупинку.

Довідки за телефоном (046 2) 675-013.

За інф. управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв’язку міської ради