Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
18 листопада 2021 р.

У Чернігові до встановлення паркоматів залучать інвестора


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

Виконавчий комітет Чернігівської міської ради 18 листопада надав дозвіл КП «Паркування та ринок» міської ради на укладення з ТОВ «Чернігівська транспортна компанія» договору про реалізацію пілотного проекту, яким передбачено внесення нею інвестицій не менше 6 мільйонів гривень. Інвестор має обладнати паркоматами та автоматизованою системою оплати і контролю значну кількість парковок по місту, які поки що такою системою не забезпечені.

Перелік майданчиків для паркування, які будуть задіяні на першому етапі реалізації цього пілотного проекту, такий:

Загалом же, як розповів нам керівник КП "Паркування і ринок" Микола Гоголь, компанія-інвестор планує обладнати автоматизованою системою оплати і контролю значно більше майданчиків, встановивши порядку 50 паркоматів. Паралельно з цим комунальне підприємство на окремих парковках буде встановлювати паркомати і самостійно, але своїх коштів на оснащення ними всіх паркувальних майданчиків міста в нього недостатньо.

Договір, на укладення якого дав згоду виконком, діятиме з 1 грудня 2021 року по 31 грудня 2023 року. Він має містити умову - гарантоване отримання оператором - КП «Паркування та ринок», мінімального рівня доходності проекту в розмірі суми, яку підприємство має сплатити в місцевий бюджет в якості збору за місця для паркування транспортних засобів, нарахованого на майданчики для паркування відповідно до Податкового кодексу України за ставками, що діють на момент їх застосування.

ТОВ «Чернігівська транспортна компанія» здійснюватиме витрати на придбання всього обладнання автоматизованої системи, встановлення, налаштування і під’єднання до телекомунікаційних та інженерних мереж, ремонти і поточне обслуговування.

Результатами поширення автоматизованої системи оплати і контролю мають стати:

  • впровадження європейських стандартів управління системою паркування в місті;
  • уніфікація способів оплати вартості послуг з паркування на майданчиках для паркування;
  • забезпечення своєчасності, повноти та прозорості стягнення плати за послуги з паркування;
  • впровадження автоматизованого контролю за оплатою вартості таких послуг.

«Автоматизована система оплати і контролю» – програмно-технічний комплекс, що складається з паркувальних автоматів, програмного забезпечення, телекомунікаційних та інженерних мереж і допоміжного обладнання, інтегрованих в єдину захищену інформаційну систему, що надає можливість в режимі реального часу (он-лайн) приймати платежі за послуги з паркування, ідентифікувати транспортний засіб за реєстраційним номером транспортного засобу та контролювати своєчасність і повноту оплати послуг із користування майданчиками для паркування.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!