17 листопада 2021 р.

Відповідно до вимог Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності”, з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань, оприлюднюється проєкт рішення Чернігівської міської ради “Про встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2022 рік” та аналіз регуляторного впливу, розроблені фінансовим управлінням Чернігівської міської ради.

Проєкт спрямований на встановлення мінімальної вартості місячної оренди 1 (одного) квадратного метра загальної площі нерухомого майна у місті Чернігові на 2022 рік з метою врегулювання нормативно-правового простору, який відповідатиме потребам сучасної системи оподаткування доходів громадян, і передбачає створення умов для легалізації діяльності суб’єктів підприємницької діяльності - фізичних осіб у місті та стабілізації цін на послуги оренди нерухомості.

Підставою для розробки проєкту є підпункт 170.1.2 пункту 170.1 статті 170 Податкового кодексу України та пункт 2 постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2010 року № 1253 “Про затвердження Методики визначення мінімальної суми орендного платежу за нерухоме майно фізичних осіб”, стаття 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, інформації Головного управління Державної податкової служби у Чернігівській області та управління капітального будівництва Чернігівської міської ради.

Проєкт разом з аналізом регуляторного впливу оприлюднюється у мережі Інтернет на офіційному веб-порталі Чернігівської міської ради за посиланням: www.chernigiv-rada.gov.ua у розділі “Публічна інформація”, підрозділ “Регуляторна політика”, рубрика “Оприлюднення проєктів регуляторних актів”.

З текстом проєкту рішення та аналізом його регуляторного впливу можна також  ознайомитися у фінансовому управлінні Чернігівської міської ради, вул. Магістратська, 7, каб. № 32.

Зауваження та пропозиції до проєкту рішення приймаються фінансовим управлінням Чернігівської міської ради у паперовому або електронному вигляді  протягом місяця з дня його оприлюднення за адресою: 14000, м. Чернігів, вул. Магістратська, 7, каб. № 23; e-mail: [email protected]  (відповідальна особа – Лисенко О. Ю.).

Начальник фінансового управління

Чернігівської міської ради                                                                 Олена ЛИСЕНКО