Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
16 листопада 2021 р.

У Чернігові захворюваність на COVID-19 ще перевищує показники весняної "хвилі"


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

У Чернігові вже другий тиждень поспіль спостерігається певне зменшення кількості хворих та госпіталізованих із діагнозом COVID-19, хоча сьогоднішні показники захворюваності і госпіталізації досі перевищують показники весняного періоду у два рази.

За минулий тиждень на коронавірусну інфекцію захворіли 1748 осіб, одужали - 1221, госпіталізували - 197, виписали з лікарні - 170. На жаль, померло 38 осіб. Такі цифри на розширеній нараді у міській раді сьогодні, 16 листопада, озвучив генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар.

- Це ще не плато. Наразі показники захворюваності ще досить високі, - підкреслив він.

У "ковідних" відділеннях міських лікарень зараз лікуються 395 пацієнтів, це 78,2% від загальної кількості виділених ліжок. Кисневої підтримки потребують 285 осіб, на апаратах ШВЛ – 11 осіб.

Кількість хворих за 15 днів листопада у 3,8 рази перевищує показники відповідного періоду минулого року. Кількість госпіталізованих – майже у 1,5 рази більше, кількість кисневозалежних – у 3,2 рази більше.

Владислав Кухар додав, що на коронавірус наразі хворіє 51 дитина різного віку, вони лікуються вдома. На стаціонарному лікуванні знаходиться ще п’ятеро дітей. На щастя, перебіг хвороби у них порівняно неважкий.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!