Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
15 листопада 2021 р.

КП «Чернігівводоканал» вперше ініціювало дострокове припинення договору з перевізником


Фото № 1
Фото № 2

Розпочинаючи роботу по утилізації каналізаційних стоків, які приймаються станцією зливу, КП «Чернігівводоканал» попередило всіх підприємців про те, що несанкціонований скид стічних вод у природнє середовище – заборонений. Кожен з підприємців підписав договір, в якому прописано дострокове його розірвання у разі порушення екологічних норм. В листопаді, вперше за сім місяців роботи, КП «Чернігівводоканал» ініціювало дострокове припинення договору з перевізником.

Причиною дострокового припинення договору стало повідомлення про те, що перевізник здійснив несанкціонований скид стічної води на території Седнівської селищної ради. Повідомлення до КП «Чернігівводоканал» надійшло від голови Седнівської селищної ради С.М. Маслова.

Зокрема, в листі №02-27/901 від 11.11.2021 йдеться про те, що автотранспортним засобом, державний номер СВ4952СТ, марки IVECO, що значиться в Договорі про надання послуг з поводження з побутовими відходами (прийом рідких побутових відходів) 4/21 від 31.03.2021 укладеного між ФОП Дячок Г.М. та КП «Чернігівводоканал», 09.11.2021 на території Седнівської селищної ради проведено несанкціонований скид стічної води.

З огляду на зазначене, керуючись п.6.6 Договору, КП «Чернігівводоканал» повідомляє про дострокове припинення дії даного Договору.

На строк передбачений п.9.3. Договору, враховуючи залучення правоохоронних органів, до з’ясування всіх обставин справи, надання послуг з прийому рідких побутових відходів для ФОП Дячок Г.М. на зливовій станції прийому стоків на території каналізаційних очисних споруд міста за адресою: вул.Колективна, 58, с.Гущин, Чернігівського району, Чернігівської області, припинено з 11.11.2021.


На фото: обстеження місця не санкціонованого зливу стоків (фото з ФБ)

Нагадаємо, що на засіданні виконкому Чернігівської міської ради 18.03.21 виконавцем послуг з поводження з побутовими відходами (прийом рідких побутових відходів) визнано КП «Чернігівводоканал».

З 01.04.21 в районі села Гущин на території каналізаційних очисних споруд міста працює сучасна станція приймання стоків типу STZ211, продуктивністю 60 мЗ/год, виробництва фірми ЕNКО (Польща).

Автоматична станція приймання стоків працює в режимі 24/7.

Всі перевізники, які уклали договір з КП «Чернігівводоканал», облаштували свій транспорт GPS-трекерами та зобов’язалися дотримуватись норм законодавства щодо недопустимості зливу стоків у невстановлених місцях.

 

За інформацією КП «Чернігівводоканал»

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!