12 листопада 2021 р.

13-а сесія Чернігівської міської ради VIIІ скликання відбудеться 25 листопада

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» 13-а сесія Чернігівської міської ради 8-го скликання відбудеться 25 листопада о 9 годині в залі засідань міської ради (вул. Магістратська, 7). Відповідне розпорядження підписав чернігівський міський голова Владислав Атрошенко 11 листопада.

На розгляд сесії виносяться такі питання:

1. Про Програму економічного та соціального розвитку міста Чернігова на 2022 рік.
  2. Про Програму розвитку громадського транспорту загального користування м. Чернігова на 2022-2024 роки.
  3. Про Програму підтримки громадських організацій міста Чернігова     на 2022 рік.
  4. Про внесення змін та доповнень до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2021-2025 роки (в галузі житлово-комунального господарства).
  5. Про внесення змін та доповнень до Комплексної цільової Програми розвитку житлово-комунального господарства міста Чернігова на 2021-2025 роки.
  6. Про надання дозволу на створення органу самоорганізації населення.
  7. Про внесення змін до Програми поліпшення гігієнічних умов у закладах освіти м. Чернігова на 2019-2023 роки.
  8. Про внесення змін до Міської комплексної цільової програми "Місто Чернігів – дружнє до сім'ї та дітей" на 2019-2023 роки.
  9. Про внесення змін та доповнень до Програми управління комунальним майном територіальної громади міста Чернігова на 2020-2022 роки.
  10. Про внесення змін до рішення міської ради від 25.03.2021 № 6/VIII-11 «Про затвердження переліків об’єктів комунальної власності територіальної громади м. Чернігова».
  11. Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання плати за оренду майна комунальної власності територіальної громади міста Чернігова.
  12. Про внесення змін до складу комісії із забезпечення реалізації житлових прав мешканців гуртожитків.
  13. Про надання згоди на безоплатне прийняття кисневих концентраторів.
  14. Про виконання бюджету Чернігівської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
  15. Про використання коштів резервного фонду бюджету Чернігівської міської територіальної громади за 9 місяців 2021 року.
  16. Про внесення змін і доповнень до рішення міської ради від 24 грудня 2020 року № 3/VIII-29 “Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2021 рік” зі змінами і доповненнями (№ 4/VIII – 9, № 5/VIII – 13,
    № 6/VIII – 15, № 7/VIII – 15, №8/VIII – 11, № 9/VIII – 16, №10/VIII – 34,
    № 11/VIII – 14, №12/VIII – 18).
  17. Про Програму забезпечення діяльності та виконання доручень виборців депутатами Чернігівської міської ради на 2022 рік.
  18. Про бюджет Чернігівської міської територіальної громади на 2022 рік.
  19. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) громадянам, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для індивідуального садівництва, для будівництва індивідуальних гаражів, для городництва.
  20. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельних ділянок в натурі (на місцевості), передачу земельних ділянок у власність та оренду громадянам для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка), для городництва .
  21. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, передачу земельних ділянок у власність громадянам для індивідуального садівництва та громадянам – учасникам АТО/ООС, учасникам бойових дій, ветеранам війни та членам сімей загиблих учасників АТО/ООС для індивідуального садівництва.
  22. Про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою юридичним та фізичним особам.
  23. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, технічних документацій із землеустрою, надання, вилучення і передачу земельних ділянок юридичним і фізичним особам.
  24. Про поновлення договорів оренди земельних ділянок юридичним та фізичним особам.
  25. Про депутатські запити.
  26. Різне.

Графік засідань постійних комісій (зі змінами)