Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
11 листопада 2021 р.

Школи, де дотримані вимоги щодо вакцинації, з понеділка відновлять очне навчання


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

Сьогодні, 11 листопада, міська Комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на своєму засіданні прийняла рішення щодо роботи шкіл Чернігова.

Додаткові обмеження, які приймалися на території міста, зняті. Дозволене відвідування закладів освіти здобувачами дошкільної освіти, учнями спеціальних закладів освіти та закладів загальної середньої освіти з 15.11.2021 року, за умови дотримання вимог постанови Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 року №1236 зі змінами. Адже норми цієї постанови щодо дозволу працювати тільки тим школам, де вакциновані 100% працівників, залишаються чинними і обов’язковими до виконання в усій державі.

Які саме школи Чернігова відповідають цій вимозі та зможуть поновити очне навчання середніх і старших класів – достовірно стане відомо завтра, оскільки дані про кількість вакцинованих співробітників ще можуть змінитися.

Комісія врахувала показники щоденного моніторингу захворюваності на ковід і завантаженості профільних відділень у лікарнях міста. Як повідомив на засіданні керівник міської лікарні №2 Владислав Кухар, на сьогодні в стаціонарах знаходиться 389 таких пацієнтів і це дещо нижча кількість, ніж була вчора і позавчора. Кількість тих, хто отримує кисневу терапію – 277. На ШВЛ – 10 осіб. Тобто з обережним оптимізмом можна казати, що ситуація щодо захворюваності на сьогодні дещо стабілізується. Є підстави сподіватися, що це тенденція і найближчим часом буде плато.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!