11 листопада 2021 р.

У Чернігові будують ще один спеціальний майданчик для вигулу і тренування собак

У вересні цього року у Березовому гаю був побудований майданчик для вигулу і тренування собак площею 366 м2, який має 10 різних елементів для тренувань домашніх улюбленців.

У кінці жовтня на території центрального бульвару по проспекту Миру, напроти стели Дружби народів, розпочате будівництво ще одного такого майданчику, який за своєю площею майже вдвічі перевищує майданчик у Березовому гаю.

На сьогоднішній день будівельники вже зробили тут основу. Як нам розповіли в міському управлінні ЖКГ, на цьому майданчику встановлять  21 елемент для тренувань тварин, лавки, урни та огородять територію парканом. Також майданчик для вигулу собак матиме освітлення. Орієнтовно, закінчити всі роботи мають до кінця наступного тижня.