8 листопада 2021 р.

Дорога по вулиці Олександрівській отримала новий асфальт, розмітку та відбійники - ФОТОРЕПОРТАЖ

Після ремонту дорога по вул. Олександрівській суттєво змінилася. Окрім нового асфальтного покриття тут встановлені металеві відбійники, які відділяють пішохідну зону від дороги та слугують захисним бар’єром. На нову дорогу вже нанесена розмітка.

Ремонт дороги по вул. Олександрівській – це завершальна частина загального ремонту об’їзних доріг з північно-східного боку Чернігова, метою якого є розвантаження густозаселених районів міста від транзитного автотранспорту, виведення транспортного потоку за міську межу. Попередніми етапами цього проєкту стали відремонтовані влітку цього року ділянки вулиць Шевченка, Малиновського, 1-го Травня (на перетині з Кільцевою) та частини вулиці Кільцевої в районі ЗАЗу.