Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
!
Знайти
3 листопада 2021 р.

Виконком погодив проєкт Програми підтримки громадських організацій Чернігова на 2022 рік


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

Сьогодні, 3 листопада, на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради виконком погодив проєкт Програми підтримки громадських організацій Чернігова на 2022 рік.

Програма спрямована на фінансову підтримку громадських організацій, які об'єднують осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю, ветеранів, учасників антитерористичної операції на сході України, осіб хворих на цукровий діабет, багатодітні родини, осіб, постраждалих внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС та громадян, які потрапили у скрутні життєві обставини. Ці організації мають значний авторитет серед населення, здійснюють свою діяльність на безоплатній основі, відкрито та прозоро, допомагають місту зняти соціальну напругу та вирішити ряд нагальних соціальних потреб.

Фінансова допомога, яка передбачається Програмою, є цільовою, призначена в основному для оплати комунальних послуг та енергоносіїв, сплати податку на землю, плати за оренду земельної ділянки та приміщень. Ширше фінансування передбачається для ГО "Чернігівський центр  соціальної адаптації бездомних та безпритульних", де крім видатків на оплату комунальних послуг та енергоносіїв є фінансування видатків на оплату праці зі сплатою єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування, на придбання медикаментів та перев’язувальних матеріалів, канцелярських, господарських товарів та інвентарю, оплату послуг з дезинфекції та санітарної обробки речей безпритульних та приміщення, придбання санітарно-гігієнічних виробів, пально-мастильних матеріалів, а також ремонт приміщення по вулиці Святомиколаївській, 33.

Фінансове забезпечення Програми передбачене за рахунок коштів бюджету місцевого самоврядування в межах видатків, затверджених бюджетом Чернігівської міської територіальної громади на 2022 рік. Програма буде реалізовуватись протягом 2022 року і потребує фінансового забезпечення в сумі 4 189 628 гривень.

Після погодження виконкомом проєкт програми ще має бути затверджений на сесії міської ради.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!