28 жовтня 2021 р.

До Програми розвитку електричного транспорту м. Чернігова на 2018-2022 роки внесені зміни

Чернігівська міська рада сьогодні, 28 жовтня, проголосувала за внесення змін до Програми розвитку електричного транспорту м. Чернігова на 2018-2022 роки.

Комунальним підприємством «Чернігівське тролейбусне управління» міської ради вже впроваджено низку заходів за цією Програмою, але наразі необхідно було переглянути її складові та відповідні видатки.

Прийнятим рішенням міської ради здійснений комплексний перерозподіл видатків в межах Програми, без залучення нових фінансових ресурсів та додавання нових заходів.

Шляхом перерозподілу, збільшені видатки на такі важливі заходи для стабільної роботи та розвитку електротранспорту, як:

1. Капітальний ремонт кабельних ліній 10 кВ;
  2. Капітальний ремонт тролейбусів;
  3. Придбання спецавтотранспорту та обладнання;
  4. Капітальні ремонти технологічних споруд КП «ЧТУ» ЧМР.

При цьому, збережено видатки на першочергові заходи:

1. Придбання низькопідлогових енергоефективних тролейбусів.
  2. Реконструкцію, капітальний ремонт та оновлення тролейбусної контактної мережі.