21 жовтня 2021 р.

У Чернігові освятили Хрест на місці спорудження майбутнього храму

Сьогодні, 21 жовтня, у Чернігові у мікрорайоні «Шерстянка» відбулося освячення Хреста на місці спорудження майбутнього храму. Освячення здійснив Предстоятель Православної Церкви України, Блаженнійший Митрополит Епіфаній та представники духовенства Чернігівської єпархії.

- Сьогодні для нашого міста дійсно світлий, яскравий день. Це і візит шановного Митрополита, і десятиріччя канонізації преподобного Меркурія Чернігівського, і найголовніше – це освячення цього Хреста на місці, де буде збудований храм. Коли у 2019 році до нас звернулася громада і священники з проханням виділити землю, ми відразу відгукнулися. Тут присутні депутати, які підтримували це рішення. Впевнений, що всі робочі питання, які будуть виникати в процесі будівництва цього храму, також будуть підтримуватися. Ви можете розраховувати на нас. І я сподіваюся, що наступного разу ми тут зустрінемося також в урочистій атмосфері. Храм - завжди світле місце, це місце, яке робить людей добрішими, світлішими й допомагає їм у важку хвилину. Тому звичайно, для нас це дуже важливий день і дякую вам, що разом з нами його розділяєте, - сказав секретар Чернігівської міської ради Олександр Ломако, який був присутнім на цьому заході.