20 жовтня 2021 р.

21-23 жовтня – перекриття руху автотранспорту на вул. Івана Мазепи

У Чернігові з 8.00 год. 21 жовтня по 20.00 год. 23 жовтня перекриватиметься рух автотранспорту на ділянці вул. Івана Мазепи від площі Перемоги до вул. Музичної. Відповідне рішення прийняте на засіданні виконавчого комітету Чернігівської міської ради сьогодні, 20 жовтня.

Дозвіл на перекриття руху наданий товариству з обмеженою відповідальністю «ШБУ-14» для запобігання виникнення аварійних ситуацій при проведенні ремонтних робіт.

На зазначеній ділянці будуть встановлені дорожні знаки згідно зі схемою організації дорожнього руху, погодженою в управлінні патрульної поліції в Чернігівській області Департаменту патрульної поліції.

Також патрульною поліцією здійснюватиметься нагляд за організацією руху транспорту.

На час перекриття ділянки цієї вулиці будуть внесені зміни в маршрутну мережу громадського транспорту. Про це буде повідомлено додатково.