Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 жовтня 2021 р.

З 1 вересня у Чернігові на COVID-19 захворіли 2362 людей, з них тільки 114 були вакциновані


Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4

У Чернігові за минулий тиждень на коронавірусну інфекцію захворіли 665 осіб, одужали 294, госпіталізували 153, виписали з лікарні 101. На жаль, померли 15 людей. Завантаженість ліжок хворими на коронавірус на сьогодні складає 93,2%, це 275 осіб.

Такі цифри озвучив генеральний директор Чернігівської міської лікарні №2 Владислав Кухар на щотижневій розширеній нараді в міській раді сьогодні, 19 жовтня.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зауважив, що на даний час ситуація у місті - контрольована. Але при цьому, оголошення червоного рівня епідеміологічної небезпеки все ж таки можливе, і тоді у місті вживатимуться додаткові протиепідемічні заходи. Тому зараз усі повинні ретельно дотримуватися маскового режиму, соціальної дистанції, частіше мити руки. Також в черговий раз він закликав усіх людей про необхідність вакцинуватися проти COVID-19.

- Статистика, яка є, яскраво свідчить про те, що вакцина мінімізує ризики захворювання. Якщо й відбудеться захворювання, воно буде з мінімальними симптомами, - сказав Владислав Атрошенко.

Загалом по місту наразі першою дозою вакцини проти COVID-19 щеплено 64220 осіб (27,4%), повністю закінчили курс вакцинації 50866 (21,7%) містян.

- На сьогоднішній день населення відповідальніше ставиться до цього питання. У нас зростає щодобова кількість вакцинованих, і таким чином щотижнева кількість, - додав Владислав Кухар.

Починаючи з 1 вересня, у Чернігові захворіли на COVID-19 2362 людей, з них тільки 114 були вакциновані. При цьому, серед тих людей, які вакцинувалися та захворіли, є зо два десятки людей, які занедужали після першої вакцинації, або відразу після другої, оскільки у них ще не виробилися антитіла.

- Якщо взяти загальну цифру кількості вакцинованих обома дозами – понад 50 тисяч осіб, і цифру тих, хто захворів після вакцинації – 114, то виходить мізерний відсоток таких хворих - 0,2%. Це майже нульова статистика захворюваності серед вакцинованих. Якби у нас було загалом 100 тисяч вакцинованих, я думаю, ми би пережили цей сезон спокійно, без зайвих хвилювань. Показники кількості хворих у вересні цього року трошки більше, ніж минулого. Але кількість госпіталізованих, які потребують кисневої підтримки – більше у декілька разів, — сказав Владислав Атрошенко.

Міський голова нагадав, що місто планує закупити ще одну кисневу станцію, яка дозволить збільшити кількість ліжок, під’єднаних до кисню. Наразі тендер на відповідну закупівлю вже оголошений. Через тиждень-два відповідне обладнання буде закуплене.

Прес-служба Чернігівської міської ради

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!