Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
19 жовтня 2021 р.

У Чернігові дату початку осінніх шкільних канікул оголосять орієнтовно 21 жовтня

+2

Фото № 1
Фото № 2
Фото № 3
Фото № 4
Фото № 5

У Чернігові канікули у закладах загальної середньої освіти можуть стартувати, як і планували, з 25 жовтня. Хоча є пропозиція, зважаючи на епідситуацію щодо поширення захворюваності на COVID-19, розпочати їх на тиждень пізніше. Про це мова йшла на щотижневій розширеній нараді в Чернігівській міській раді сьогодні, 19 жовтня.

Чернігівський міський голова Владислав Атрошенко зауважив, що до цього питання необхідно підійти дуже зважено та відповідально. Зокрема, спочатку треба провести опитування серед щонайменше 2000 батьків по усім класам, щоби вивчити їхню думку з цього приводу. А вже після цього не пізніше ранку четверга оголосити дату початку осінніх шкільних канікул.

- Багато батьків планували щось на ці канікули. Я би просив провести опитування серед батьків по класам стосовно пропозиції розпочати їх пізніше. Такий варіант є розумним з точки зору епідеміологічної ситуації, оскільки тоді, як раз через тиждень, можливе оголошення локдауну. Також це дає можливість дітям зайвий тиждень навчатися у очному режимі, що дуже бажано було би для дітей. Оскільки очне навчання дає кращі знання. Я прошу дуже уважно вивчити думку батьків з цього приводу, щоби потім не було збурень. Зробіть хоча би мінімальне опитування, щоби почути думку батьків, - зазначив міський голова.

За словами начальника управління освіти міської ради Василя Білогури, наразі усі школи та дитячі садки працюють у штатному режимі. Відвідуваність – приблизно на рівні минулого тижня. По школам близько 17% відсутніх дітей, по дитсадкам – 47%. Серед захворілих на COVID-19 – 22 учні, й відповідно 496 дітей з 16 класів - на самоізоляції. У дитсадках – захворіло 3 дитини, на самоізоляції 3 групи різних дитсадків.

Крім того, керівник міського управління освіти нагадав, що з 8 листопада вступає в дію наказ МОЗУ щодо обов’язкової вакцинації, зокрема, серед педагогічних працівників для того, щоб мати доступ до роботи.

- Фактично у червоній зоні можуть працювати заклади загальної середньої освіти, в яких вакциновані 100% співробітників. На сьогодні по місту є лише три заклади, де вакциновано більше 90% працівників. Це школи № 4 (98%), № 17 (97%) та № 36 (93%). Середній показник по вакцинації працівників у закладах загальної середньої освіти міста – 84%. У закладах дошкільної освіти – 86% працівників. Є окремі заклади, де вакциновано практично 100% співробітників. Тому далі нам треба буде визначатися і коригувати режим роботи, - повідомив Василь Білогура.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

 

Анонси та оголошення

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!