Офіційний веб-портал
Чернігівської міської ради

Сайт працює у тестовому режимі. Попередня версія сайту
Знайти
11 жовтня 2021 р.

У Чернігові розпочали опалювальний сезон 2021-2022


Фото № 1
  • 1284 житлових будинки,
  • 52 дитсадки,
  • 32 школи,
  • 9 лікарень,
  • а також велика кількість інших об'єктів у Чернігові, підключених до централізованого теплопостачання, з сьогоднішнього дня починають отримувати тепло. Як вже повідомлялося, розпорядження про початок опалювального сезону 2021-2022 років на території міста Чернігова міський голова Владислав Атрошенко підписав 8 жовтня.

Керівники підприємств, закладів, установ та організацій незалежно від форм власності та підпорядкування, надавачі послуг з управління багатоквартирними будинками, послуг з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, голови правлінь ОСББ мають у зв'язку з цим організувати підготовку внутрішніх теплових мереж підпорядкованих об’єктів до подачі теплової енергії, своєчасно вжити заходи для усунення причин, що заважають початку обігріву приміщень, тримати на контролі початок опалювального сезону та дотримання температурного режиму.

Принагідно нагадуємо громадянам, що в ці дні важливо слідкувати за станом теплових мереж всередині своїх квартир і будинків, щоби вчасно повідомляти про всі можливі аварійні випадки. Це необхідно для надання безперебійних послуг з теплопостачання та оперативної ліквідації поривів чи інших проблемних ситуацій. Телефон міського комунального контакт-центру - 0800-50-93-50.

 

Прес-служба Чернігівської міської ради

Онлайн трансляції
Бюджет участі
Місто легенд
Створення ОСББ
Чернігів, купуй рідне!