30 вересня 2021 р.

На проспекті Перемоги будують підвищений пішохідний перехід

По проспекту Перемоги, напроти стадіону "Юність", почали будувати підвищений пішохідний перехід. Ці роботи виконуються за дорученням чернігівського міського голови Владислава Атрошенка з метою підвищення безпеки пішоходів. Важливість побудови підвищеного пішохідного переходу в цьому місці обумовлена наявністю тут дитячо-юнацької спортивної школи та палацу мистецтв. Щодня багато дітей, які йдуть на заняття, перетинають широку проїжджу частину. Задля того, щоб убезпечити їх і змусити водіїв скидати швидкість перед пішохідним переходом було прийняте рішення зробити саме підвищений пішохідний перехід.

Перехід облаштовують таким чином, щоб його було видно здалеку і водіям, і пішоходам. Висота переходу - 15 сантиметрів. Роблять його на одному рівні з тротуаром.